Prima pagină Expozitii Expozitii 2011 CAC Medias 27.03.2011

CAC Medias 27.03.2011

Mesaj Mar Mar 29, 2011 9:01 pm
de croitoru Avatar utilizator
campion
campion

Foarte bune pozele.
  • 0

Un caine fara caracter este un animal fara nicio utilitate...

Mesaj Mie Mar 30, 2011 9:24 am
Dorin Pop Avatar utilizator
campion
campion

vad ca ati facut multe poze foarte frumoase, plus ca prezenta oradeana la Medias a fost numeroasa...intrecerea de perechi fiind o afacere "in familie", locul I fiind castigat de d-l Dorin Ile, viitorul meu socru ;)), cu o minunata pereche de schnauzerii uriasi ( Zeus si Lessi). Felicitari tuturor pentru rezultatele obtinute!!!
  • 0

"Cu dreapta stapanea de zgarda canele, care inca maraia.(...) Ingana spre cane o porunca scurta. Zavodul tacu (...) Era un animal mare si frumos, cu pieptul alb si spinarea cenusie." M. Sadoveanu - Tara de dincolo de negura - 1926

Mesaj Mie Mar 30, 2011 2:37 pm
Sorin Deac Avatar utilizator
baby carpatin
baby carpatin

Dorin Pop scrie:
vad ca ati facut multe poze foarte frumoase, plus ca prezenta oradeana la Medias a fost numeroasa...intrecerea de perechi fiind o afacere "in familie", locul I fiind castigat de d-l Dorin Ile, viitorul meu socru ;)), cu o minunata pereche de schnauzerii uriasi ( Zeus si Lessi). Felicitari tuturor pentru rezultatele obtinute!!!

Sincer ma asteptam la o prezenta mai consistenta din partea proprietarilor de Carpatini. Cred ca a fost singura rasa de la CR reprezentata asa slab si asta cam in fiecare expozitie. Unde-s vremurile cand erau 25-30 de Carpatini intr-o expozitie???
  • 0

Mesaj Mie Mar 30, 2011 7:33 pm
denis stefanescu Avatar utilizator
carpatin junior
carpatin junior

Felicitari Sorine pentru rezultatele obtinute :wink:
  • 0

A FI DOMN E LUCRU MARE,A FI OM E O INTIMPLARE

Anterior

Înapoi la Expozitii 2011