Prima pagină Expozitii Expozitii 2011 CACIB ARAD 8-9.10.2011

CACIB ARAD 8-9.10.2011

Mesaj Mie Sep 07, 2011 9:28 pm
Claudia Cazacu Avatar utilizator
veteran
veteran

Asociatia Chinologica Romana Arad organizeaza pe data de 08.10.2011 si 09.10.2011 doua expozitii CACIB:
In 08.10.2011
- CACIB
- Club CCAR
In 09.10.2011
- CACIB

FORMULAR INSCRIERE

http://www.dog-show.ro/r_inscriereonline.html
  • 0

„Câinele este singura fiinţă de pe Pământ care îşi iubeşte stăpânul mai mult decât pe el însuşi”
Josh Billings

Mesaj Lun Sep 19, 2011 9:12 pm
veteran
veteran

Maine 20.09.2011 ora 12 este termenul limita de inscriere la expozitie iar data limita de plata este 1 octombrie 2011.

Plata taxei pentru expozitie se face in contul :

ASOCIATIA CHINOLOGICA ROMANA ARAD

BANCA COMERCIALA ROMANA
SWIFT CODE : RNCBROBUxxx
Cod IBAN : RO 64RNCB0015030329400001 - pentru lei
Cod IBAN : RO 37RNCB0015030329400002 - pentru euro
C.U.I. 9081254

Taxele se majoreaza in ziua expozitiei cu 50% .
Pentru participantii care nu sunt membrii A.Ch.R. taxele de inscriere sunt duble
  • 0

„Câinele este singura fiinţă de pe Pământ care îşi iubeşte stăpânul mai mult decât pe el însuşi”
Josh Billings

Mesaj Mar Sep 20, 2011 9:48 pm
veteran
veteran

In urma sedintei de Consiliu Director al A.Ch.R. Arad de astazi s-a hotarat prelungirea inscrierilor !!!!!!!!

Ultimul termen de inscriere 28 septembrie pana la ora 20,00.
  • 0

Josh Billings

Mesaj Joi Sep 29, 2011 10:45 pm
veteran
veteran

Ieri s-au incheiat inscrierile iar nr. cainilor inscrisi a ajuns la 600/zi.
Ciobanesti romanesti sunt in numar de 21. din care :
11 Carpatini
6 Mioritici
4 Bucovina
  • 0

Josh Billings

Mesaj Sâm Oct 01, 2011 10:58 pm
veteran
veteran

Locatia : Arad, str.Infanteriei FN (cartier Subcetate), langa Club Activ (aceeasi intrare)-aproximativ 250 metri de la intrarea in Strandul Neptun.
ATENTIE : pentru cei care vin dinspre Timisoara ,Podul Traian este inchis.
La intrarea in Arad veti gasi indicatoare cu redirectionarea spre centrul orasului.
  • 0

Josh Billings

Mesaj Sâm Oct 01, 2011 11:02 pm
veteran
veteran

Pentru a ajunge mai usor la Parcul Chinologic, colega Dana Cretiu de la A.Ch.R. - Arad a postat pe animale.ro harta de mai jos, pe care o prezentam si noi pentru a gasi locatia mai usor :

http://www.animale.ro/forum/attachment. ... 1284535036

Locatia dispune de o parcare auto, langa ringuri iar intrarea in parcare se face intre ore 7,30 - 9,30, dupa care se inchide. Pret parcare 10 ron/zi, se pot achizitiona tichetele de parcare pe doua zile.
Intrarea in parcare este langa sensul giratoriu, la aproximativ 50 m. Este aceeasi intrare cu cea de la Activ Club iar daca se vine dispre Timisoara se face sensul giratoriu pe intrarea spre Strandul Neptun si imediat dupa sens la 10-15 m este banda de presemnalizare spre stanga care arata intrarea in parcare. In zona sensului giratoriu veti fi dirijati de catre Politia Comunitara.

Participantii care vin dinspre Timisoara ATENTIE Podul Traian este inchis, cand ajungeti la cladirea Dacia Service si liniile de tramvai faceti dreapta, dupa care se face prima la stanga pana la capatul strazii unde se face iar dreapta iar dupa aproximativ 1 km ati ajuns la destinatie.

Revenim luni seara cu ultimele noutati, pana atunci va stam la dispozitie cu orice informatie.
  • 0

Josh Billings

Mesaj Dum Oct 02, 2011 5:13 am
Horatiu Stan Avatar utilizator
carpatin junior
carpatin junior

D-na Cazacu, felicitari pentru atentia si abnegatia cu care impartasiti informatiile necesare. A.Ch. Arad se poate mandri cu dumneavoastra la fel cum ne putem mandri si noi!
  • 0

Nu piere cand lumile pier,
Carpatinu-n Carpati e strajer!

Mesaj Dum Oct 02, 2011 11:02 pm
veteran
veteran

Dl. Horatiu va multumesc pentru cuvintele frumoase. Am ales sa facem promovare pentru aceasta minunata rasa care ne uneste pe acest forum si incerc sa raman consecventa acestei pasiuni.
  • 0

Josh Billings

Mesaj Dum Oct 02, 2011 11:15 pm
Nicu Cazacu Avatar utilizator
veteran
veteran

Horaţiu, cred că înţelegi de ce m-am însurat !!!!!!!!!!!!!! Chestia cu pasiunea este egală cu zero acasă :thumbup: ,acolo are vipuşca lată, este cu un grad mai mare ca mine, are gradul de chestor....!!!!! :lol: ;) :cry:
  • 0

Caracterul este temelia demnităţii personale

Mesaj Lun Oct 03, 2011 6:41 pm
Horatiu Stan Avatar utilizator
carpatin junior
carpatin junior

Eu nu stiu ce grad are nevasta mea, dar clar este mai mare decat al meu... Felicitari inca odata Aradului chinologic!
  • 0

Nu piere cand lumile pier,
Carpatinu-n Carpati e strajer!

Următorul

Înapoi la Expozitii 2011