Prima pagină Expozitii Expozitii 2011 WORLD DOG SHOW, PARIS 2011

WORLD DOG SHOW, PARIS 2011

Mesaj Lun Iul 11, 2011 12:16 am
Cogaion Avatar utilizator
carpatin junior
carpatin junior

Felicitari tuturor celor care au prezentat CARPATINUL la Paris !!! Indiferent de cine a castigat, efortul depus de fiecare, merita felicitarile noastre.
  • 0

Mesaj Lun Iul 11, 2011 9:16 am
Dorin Pop Avatar utilizator
campion
campion

felicitari tuturor pentru rezultatele obtinute la Paris. dupa cum zicea si Mihai, in acest caz doar eforturile depuse pentru a fi acolo merita toate felicitarile noastre!!!
  • 0

"Cu dreapta stapanea de zgarda canele, care inca maraia.(...) Ingana spre cane o porunca scurta. Zavodul tacu (...) Era un animal mare si frumos, cu pieptul alb si spinarea cenusie." M. Sadoveanu - Tara de dincolo de negura - 1926

Mesaj Lun Iul 11, 2011 12:40 pm
theli Avatar utilizator
baby carpatin
baby carpatin

• 0

Mesaj Joi Iul 14, 2011 10:57 pm
gcocian Avatar utilizator
baby carpatin
baby carpatin

Felicitari d-lui Adrian Babutan pentru frumoasele rezultate,perseverenta si misiunea nobila in care este angrenat prin promovarea acestor superbi PRIETENI ai omului,care ne iubesc neconditionat.
Apreciez mult frumoasele ganduri transmise de d-l Cazacu,mare iubitor de Ciobanesc Carpatin .
Felicitari si celorlalti castigatori si participanti care se lupta pentru promovarea acestui minunat caine.
  • 0

Mesaj Vin Iul 15, 2011 9:50 am
Alin Butisca Avatar utilizator
erou al forumului
erou al forumului

Da, intradevar se cuvin felicitari celor care au prezentat Carpatinul la acest magnific eveniment.
Felicitari Wizzi de Carpathia pentru rezultatul exceptional.
  • 0

Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii...
Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om...
Imagine

Anterior

Înapoi la Expozitii 2011